Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Boreas Teknoloji ve Endüstri Sanayi Ticaret A.Ş., 2002 yılından bu yana 12 farklı ülkede kurulu satış organizasyonu aracılığı ile Samsung VRF ünitelerinin distribütörlüğünü yapmakta ve 2014 yılından bu yana İstanbul’da 10.000 metrekarelik bir üretim alanında merkezi iklimlendirme cihazlarının üretim ve satışını sürdürmektedir.

Yeni şirket vizyonu, sürdürülebilir büyüme ve kalıcı avantajlar yaratmak üzere geliştirdiğimiz stratejilerin gereği BOREAS Klima 24 Mart 2017 tarihinde iştiraki bulunan Açık Holding tarafından tamamen satın alınmıştır.

Boreas’ın şirket yapısındaki bu değişimin nedeni, hizmet kalitesinden ödün vermeden güçlü sermaye yapısı ve dinamik organizasyonu ile ürün yelpazesini genişletmek satış ve satış sonrası faaliyetlerinin etkinliğini arttırmaktır.

En yüksek Eurovent değerleri ile onaylı klima santrallerinin ve kompakt tip ısı geri kazanım cihazlarının üretimi ve satışının yanında soğutma grupları, fan coil üniteleri , Samsung VRF üniteleri ve AR-GE, dizaynı tamamen Boreas’a ait Yerli Üretim olan DC Master Veri Merkezi çözümleri satışı ile Boreas Klima iklimlendirme pazarlarında fark yaratmaya devam edecektir.

BACK TO TOP