Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALP ENERJİ SİSTEMLERİ

Hakkında

Alp Enerji, Türkiye'nin enerji sektöründeki öncü firmalarından biri olarak, 20 yılı bulan bir süredir sahip olduğu derin tecrübe, zengin bilgi birikimi ve teknik uzmanlığıyla sektöre yön veriyor. Alp Enerji Türkiye'nin ilk ve tek "Akü İzleme Sistemi" olan Alpais'in tasarımcısı ve üreticisidir.  

Alpais kendi Ar-Ge ekibi tarafından üst düzey teknoloji ve kalite anlayışıyla tasarlanmıştır. Alpais, kesintisiz iş devamlılığını sağlamak adına, akülerin performansını izleme, verimliliklerini artırma ve bakım maliyetlerini düşürme gibi önemli avantajlar sunmaktadır. 

Kurşun-asit ve nikel kadmiyum aküler için en iyi çözüm olan Alpais, uzaktan izleme, gerçek zamanlı bildirimler, geçmişe yönelik akü veri kayıtları ile kullanıcının akü sistemleri üzerinde kontrol sahibi olmasına olanak sağlamaktadır. İç-direnç, akü sıcaklığı, gerilim, akım ve ortam parametrelerini anlık olarak sunmasının yanında gerilim dengeleme özelliği ile akü ömrünü uzatmaktadır. 

5 yıldır sahada olan Alpais, bugün Avrupa’da, Orta Doğu’da, Afrika’da, Asya-Pasifik’te, Güney Amerika’da olmak üzere dünyanın neredeyse her bölgesinde referansa sahiptir. Başta veri merkezleri olmak üzere, finans sektörü, otomasyon sistemleri, hastane, fabrika, havaalanı ve benzer alanlarda uygulanabilirdir. 

Sonuç olarak, Alp Enerji'nin Türkiye'nin enerji sektöründeki liderliği, yenilikçi ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürmektedir. Alpais şirketin sahadaki tecrübesini ve teknik bilgisini en iyi şekilde yansıtmakta ve müşterilerine kesintisiz ve güvenilir enerji çözümleri sunmaktadır.  

Açık Pozisyonlar

BACK TO TOP