Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Data Center Network Turkey Üyelikleriyle Geleceğe Bağlanın

Veri merkezi dünyasının dinamik ve öncü platformu Data Center Network Turkey olarak, siz değerli öncülerimiz için özel üyelik seçenekleri sunuyoruz. 5 bini aşan network ağımızda logo görünümü, birbirinden eğitici uluslararası geçerliliği olan eğitimler, interaktif webinarlar ve periyodik yayınlanan bültenlerle benzersiz avantajlar sunan üyelik seviyelerimizle, sektörde öncü firmalar arasında yer alın.


2024 ÜYELERİ

KURUCU ÜYE

PLATİN ÜYE

KURUMSAL ÜYELER

DAHA FAZLA BİLGİ TALEP EDİN

Data Center Network Turkey, ulusal çapta veri merkezi ve IT profesyonellerini bir araya getiren bir topluluktur. 5000'in üzerinde takipçisi olan topluluğun siz de bir parçası olmak, eğitimlere katılmak, güncel gelişme ve haberler hakkında bilgi almak, sektördeki iş ilanlarını görüntüleyebilmek, fiziki ve online etkinlikler aracılığıyla meslektaşlarınızla buluşmak ister misiniz? Kariyerinizde bir üst basamağa çıkmak ve topluluk içinde aktif yer alabilmek için bize ulaşın.

İLETİŞİM
Bu formu doldurarak sektörel etkinlik, eğitim ve fırsatlar hakkında bilgi almayı kabul ediyorsunuz. Verilerinizin nasıl kullanıldığı ile ilgili detaylara Şartlar ve Koşullar metnimizden erişebilirsiniz.
BACK TO TOP