Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lande

Hakkında

ANDE ENDÜSTRİYEL METAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC. A.Ş. Türkiye ‘nin en büyük bilgi birikimine sahip Rack Kabinet ve aksesuarları üreticisidir. 

2012 yılında, 20 yıllık tecrübesi ile sektöre yön veren bir ekip tarafından yenilikçi, ergonomik, ekonomik ve fonksiyonel ürünler geliştirip pazara sunmak üzere kurulmuştur. 19” Rack Kabinetleri ve aksesuarları, Telekom Saha Kabinetleri (indoor/outdoor), Server ve Datacenter Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş ürün çeşitliliğine sahip çözüm ortağı profesyonel bir firmadır. 2012 yılında, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 kapalı alanda kurulan üretim tesisleri; gelişmekte olan ve güncel ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuru, tecrübeli yönetim ve çalışan kadrosu ile yüksek kapasiteli üretimler yapmaktadır. Tüm süreçlerde ERP sistemi ile hatasız izlenebilmektedir. Üretim hatlarında yalın üretim araçları kullanılmakta ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirme sağlanmaktadır. LANDE ürünleri ve servisi TS EN ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelendirilmiştir. 1000 adet/gün üretim kapasitesine sahiptir.   

Lande A.Ş.; Ufuk 2020 Programı çerçevesindeki Güvenli, Temiz ve Verimli Enerji Alanı’nda gerçekleştirmiş olduğu “ECO-Qube” projesi ile enerji tematik alanında bir Türk kuruluşunun koordine ettiği ilk çok ortaklı projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Proje ile Lande, yapay zekâ destekli soğutma ve enerji yönetim sistemleri ile veri merkezlerinin enerji verimliliğini artırarak işletme maliyetlerinin azaltılmasını sağlayan yenilikçi bir yaklaşımı, Türkiye’den çok değerli 3 şirket ve Avrupa’nın 5 ülkesindeki 7 şirket olmak üzere toplam 10 ortağı ile geliştirmektedir. Gerçekleştirilen bu çalışmalar ile 2019 yılında Avrupa Birliği’nin veri merkezlerinde enerji verimliliği standartlarını oluşturan “EU Code of Conduct Data Centres” birimine Türkiye’den kabul edilen ilk Türk kurum Lande olmuştur. 

 

Açık Pozisyonlar

BACK TO TOP