Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SINIF EĞİTİMLERİ

DCDS_1aa97406-05bf-4628-8902-d36e4799c3c7

DATA CENTER DESIGN SPECIALIST
(DCDS)

Data Center Design Specialist (DCDS) sertifikasyon programı, modern veri merkezinin tasarımını etkileyen temel unsurları öğrenmenize yardımcı olacaktır. 
Bu temel ders, bir veri merkezi ile ilişkili tüm ana disiplinleri size tanıtmaktadır. Alan seçimi, veri merkezi altyapısı, soğutma ve güç sistemleri, kablolama altyapısı gibi önemli tasarım hususlarına, temel kavramlar ve disiplinler arasındaki ilişkileri anlamak için gerekli bilgilere odaklanmaktadır.

Süre : 3 Gün 21 Saat
Tür : Sınıf Eğitimi
dcxs

DATA CENTER OPERATION SPECIALIST
(DCOS)

Data Center Operation Specialist (DCOS), veri merkezinde finansal yönetim, insan faktörü, risk yönetimi ve bunlardan kaynaklanabilecek hataların düzeltilmesindeki senaryolar gibi içerikleri; operasyonel anlamda mekanik altyapı, iklimlendirme altyapısı gibi konulardan da bahsederek veri merkezinde günlük veya dönemsel yapılan aktivitelerin ilerleyiş ve planlama stratejilerini kapsamakla beraber tüm unsurların yönetimini barındırır.

Süre : 3 Gün 21 Saat
Tür : Sınıf Eğitimi

logo-04

DATA CENTER DESIGN EXPERT (DCD)

Data Center Design Expert (DCD) sertifikasyonu veri merkezi konusunda uzmanlaşmak isteyen ve kariyerini bu doğrultuda yönlendirmek isteyen veri merkezi profesyonellerine uygun olacak şekilde hazırlanmış eğitim sürecidir. Sınıf ve online eğitimlerin harmanlanması ile boş zamanlarınızı da değerlendirerek yeni bilgiler kazanmanız amaçlanmıştır. Sertifikasyonun geçerlilik süresi 3 senedir. Sertifikanın yenilenmesi ücretsizdir ve veri merkezi sektöründe görev yaptığınızı kanıtlamanız yeterli olacaktır. Sertifikasyon sürecini tamamlamak için almanız gereken eğitimler; Data Center Design Expert (DCD) + Online Eğitim

Süre : 3 gün 21 Saat
Tür : Sınıf Eğitimi
logo-05

DATA CENTER OPERATION EXPERT (DCO)

Data Center Operation Expert sertifikasyonu veri merkezinin finansal, yönetimsel ve operasyonel süreçlerinde rol alan kişiler için hazırlanmış eğitim programıdır. Sınıf ve online eğitimlerin harmanlanması ile boş zamanlarınızı da değerlendirerek yeni bilgiler kazanmanız amaçlanmıştır. Sertifikasyonun geçerlilik süresi 3 senedir. Sertifikanın yenilenmesi ücretsizdir ve veri merkezi sektöründe görev yaptığınızı kanıtlamanız yeterli olacaktır. Sertifikasyon sürecini tamamlamak için almanız gereken eğitimler; Data Center Operation Specialist + Online Eğitim

Süre : 3 Gün 21 Saat
Tür : Sınıf Eğitimi

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

BACK TO TOP