Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuruluşundan günümüze hep daha iyiyi hedefleyen Altay Grup A.Ş. bugün yenilikçi ve yaratıcı personelleri ile veri merkezi, müze, laboratuvar iklimlendirme cihazları, telekomünikasyon klimaları, yükseltilmiş döşeme sistemleri ve sismik yükseltilmiş döşeme sistemlerinin satış – pazarlama ve servis alanlarında faaliyet göstermektedir.

Altay Grup A.Ş. satış ve pazarlama gücünü yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarıyla birleştirip, kalite ve hizmet anlayışında sürekliliği sağlama çabası içindedir.

Altay Grup A.Ş. ürün yelpazesinde uluslararası çözüm ortaklarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda standartlara uygun çözümler oluşturmaya ve yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Kalite Güvence Sistemi

Altay Grup A.Ş. kalitenin sürekliliğini sağlamak amacıyla, ISO 9001-2008 Kalite Güvence Sistemini benimsemiş, firma yapılandırmasını ve çalışma sistemini bu standartta organize etmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası dahilinde iş güvenliği ve işçi sağlığını şirketin yönetim prensipleri içerisinde tutmakta, iş kazalarının önlenebileceğine inanarak, tüm çalışanların aktif katılımı ve riskleri kaynağında yok etmek suretiyle “sıfır iş kazası” hedefiyle çalışmaktadır.

Kalite Kontrol Felsefemiz

“Her birim kendinden sonra gelen biriminin müşterisidir.” felsefesiyle, tüm birimler kendinden sonraki işleyişe en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Üretimin her aşamasındaki kontrol noktaları, hataların yakalanması için azami dikkatle çalışmaktadır.

Misyonumuz; Dünya standartlarında hizmet veren, kalite anlayışı ile sektöründe öncü, daima tercih edilen, saygın bir kurum olarak anılmaktır.

Amaçlar;

Gereksinimleri doğru tanımlamak

Müşteri memnuniyetini sağlamak

Hizmet beklentilerini süratle karşılamak

Yaptıklarının kalitesinde güvenilir olmak

Sorumluluklarının bilincinde davranmak

İstenen hizmetlerin gerçekleştirilmesinde teknolojik olmak

Araçlar ve Yöntemler;

Güçlü hizmet organizasyonu

Uyumlu ve etkin yönetim

Uzman teknik personel

Türkiye genelinde kesintisiz hizmet

Teknolojik ekipman ve donanım

BACK TO TOP