Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EAE Veri Merkezi Çözümleri altyapılarınız için güvenilir ve yenilikçi çözümleri, Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Rack Kabinet Sistemleri, Kablo Kanalı ve Askı Sistemleri ile sizlere ulaştırır. Busbar sistemleri, müşteri ihtiyaçlarına tam olarak uyum sağlayacak şekilde özelleştirilir. Bu, ekipman değişiklikleri veya farklı güç yapılandırmaları gerektiği durumlarda önemli ölçüde yarar sağlar.

Busbar sistemlerinin veri merkezlerinde kullanımı, özellikle modern veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda önemli avantajlar sunar. Geleneksel kablo çözümlerine kıyasla veri merkezi çözümleri; özelleştirme, ölçeklenebilirlik ve işletme verimliliği açısından birçok farklı konuda öne çıkar.

Data Rack Busbar Montajı| Veri Merkezi Çözümleri | EAE - YouTube

Son Kullanıcı Odaklı Tasarım

EAE Data Center ürün ailesi Veri Merkezi altyapı ortamları için, son kullanıcı müşterilerinin beklentileri doğrultusunda tasarlanmış ve kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Her bir bileşen, geliştirme aşamasında, müşterilerimizden gelen talepler ve bilgiler çerçevesinde değerlendirilerek nihai ürün olarak oluşturulmakta ve mümkün olan kullanım kolaylığı, esneklik ve yüksek çeşitlilik ile ana ürün ve aksesuarları olarak sunulmaktadır.

Yalın Düşünce

Veri Merkezi müşterilerimiz için, üretkenliği ve kaliteyi artırmak, yenilikçi ürün yelpazesi sunabilmek ve rekabeti yönetebilmek amacıyla “Yalın Düşünce” firmamızca benimsenerek kullanılan değerli bir araçtır. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek, ürün gamını çeşitlendirmek ve üretim maliyetlerini düşürmek suretiyle endüstriyel kısıtlamaları aşmak için uygulanan bir davranış biçimidir.

Yenilikçi Yaklaşım

EAE ürün ailesi Veri Merkezi ve Uç Birim (Sistem Odaları) ortamlarında karşılaşılan "Sismik Güvenlik", "İklimlendirme Yönetimi ve Alan Bölmelendirme", "Özel Aydınlatma" ve "Mikro & Mini Sistem Odası Çözümleri", “Esnek Data Rack Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri” gibi önemli müşteri ihtiyaçlarına Ar&Ge çalışmaları sayesinde yenilikçi çözümler sağlayarak cevap vermekte, sistem sürekliliği ve verimliliğine değer katarak farklılaşmaktadır.

EAE’nin veri merkezleri çözümleri için oluşturulan etkileşimli web sitesinden tüm veri merkezi çözümlerimize ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgilendirmelere kolaylıkla erişebilirsiniz. Ürün tanıtım videoları ile kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de bu deneyimi yaşamak için bağlantıya tıklayarak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Veri Merkezi (Datacenter) Çözümleri | EAE Elektrik

Veri Merkezi Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve EAE ürünlerini incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Veri Merkezi Çözümleri | EAE Elektrik

 

BACK TO TOP