İNTRON BİLİŞİM

İntron Bilişim, kurumların bilişim alt yapıları ile ilgili bütünleşik çözümler üreten IT sektörünün öncü proje ve mühendislik şirketlerindendir.

ŞİRKET PROFİLİ

Keşfet, Geliştir ve Uygula” sloganı ile yola çıkan İNTRON, müşterilerini zamanın teknolojik yenilikleri ile tanıştırmayı ve kullanabilmesini sağlamayı hedefleyen IT sektörünün öncü proje, mühendislik ve entegratör şirketidir.

Kuruluşundan bu yana INTRON, Türkiye’nin en büyük I/T sistem entegratörlerinden biri haline geldi ve her türlü I/T çözümünü, ürün ve hizmetini sağladı. INTRON, tüm illerdeki ofisleri ve ortakları aracılığıyla yüzlerce müşteriye hizmet vermektedir

ŞİRKET VİZYONU

Dünyada bulunan en üstün bilgi işlem teknolojisi ile mümkün olan en üst düzeydeki hizmet anlayışını ve desteğini birleştirerek, Türkiye`de ve komşu ülkelerde bilişim ve iletişim teknolojileri alanında bir numaralı servis, uygulama ve donanım sağlayıcısı olmak.

ŞİRKET MİSYONU

Müşterilerine en iyi ve etkin çözümleri, en yüksek servis ve destek standartlarını sağlayarak uzun vadeli ve güvenilir bir ortaklık sunmak

TEKNİK HİZMETLER

Tüm IT sistemleri, depolama ve felaket kurtarma çözümleri, LAN / WAN / Kablosuz / Uydu ağları, CCTV, bankacılık (POS, ATM, Web Servisleri) için kurulum, bakım, çağrı merkezi, atölye ve teknik destek hizmetleri sağlıyoruz. INTRON 7/24 teknik destek sağlar.

ALTYAPI HİZMETLERİ

Ofislerin ve IT odalarının anahtar teslimi planlama, tasarım ve inşaat / modifikasyonunu sağlıyoruz; mobilya; enerji, iletişim ve ağ kablolaması ve uygulaması; klima, yangın algılama / bastırma ekipmanı ve tesisleri; LAN, WAN, kablosuz ve uydu ağı altyapı tasarımı ve uygulaması, CCTV Altyapıları

SİSTEM ENTEGRASYONU VE PROJE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

Sistem Entegrasyon Hizmetlerimiz, müşterilerimizin her türlü IT ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için en yeni teknoloji çözümlerini sunmayı amaçlamaktadır.