Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand; bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Enerji verimliliği konusundaki tecrübesiyle Legrand Grup, Türkiye’deki faaliyetlerini Legrand, İnform, Estap markaları başta olmak üzere, veri merkezleri için uçtan uca çözümler sağlama hedefi ile bünyesine kattığı alanında uzman bir çok marka ile sürdürmektedir. 2021 yılında Türkiye’de faaliyete geçen Legrand Veri Merkezleri Çözümleri (LDCS) birimi ile de veri merkezlerinin özel gereksinimlerine optimum çözümler sağlamaya devam etmektedir.

LDCS; kritik güç alanında kuru tip trasformatörler, busbar sistemleri, alçak gerilim dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynakları (UPS), enerji ölçüm ve izleme çözümleri ile veri merkezlerinin güç ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılar. Soğutma ve havalandırma konusunda yüksek performans gerektiren sistem odalarında özel olarak dizayn edilmiş veri merkezi kabinetleri ve koridor uygulamaları, yapısal kablolama sistemleri, busway sistemleri, akıllı güç dağıtım üniteleri ve komple kablo yönetimi: tel örgü tavalar, fiber kanaletler, yangın durdurucu bariyer sistemleri ile yüksek enerji verimliliği sağlayan ve pazarın sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmek için ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. Veri merkezlerinin yönetim merkezleri için de aydınlatma yönetim ve emniyet aydınlatma sistemlerinden, ofis çözümleri ve yükseltilmiş döşeme sistemlerine kadar uçtan uçtan uca entegre çözümler sağlar.

Web sitemiz için: Legrand Veri Merkezi Çözümleri

Linkedin: Legrand Türkiye
Hastagler: #Legrand #LegrandTürkiye #LDCS

BACK TO TOP