Kurulduğumuz günden beri prensibimiz her zaman en iyi hizmeti vermek ve hedef odaklı çözümler üretmek olmuştur. Telekomünikasyon sektörünün önde gelen markalarının temsilciliklerini bünyesinde bulunduran Mikrolink, sorunsuz çalışma isteyenlerin ilk adresidir.

Kalite ve yüksek hizmet standartları birincil prensibimizdir.
Kurulduğu günden beri prensibi her zaman en iyi hizmeti vermek ve hedef odaklı çözümler üretmek olan ve her biri kendi alanında uzman, gelişmeleri yakından takip eden, itinalı ve pratik organizasyon yapısı ile 7/24 hizmet veren Mikrolink; proje başlangıç aşamasından tam operasyona kadar düzgün ve hatasız proje uygulamaları, bakım, test ve ölçüm hizmetlerini sunmaktadır.

Mikrolink; verdiği hizmetin kalitesini daha da artırmak ve uluslararası çalışma standartlarına sahip olmak hedefiyle kapsamlı eğitim çalışmaları yürütmüş olup ISO 9001: 2008 Kalite Sistem Sertifikası, ISO 14001; 2004 Çevre Yönetim Sistem Sertifikası, ISO/IEC 27001-2006 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Sertifikası, OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistem Sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Çözüm ortaklarımız Dünyanın en iyileri.
Mikrolink Pazarlama ve Satış Departmanı Kathrein, Prismian Draka, Fimo, Roxtec, Memoteknik, ESB Sistemas, TE Connectivity, Coiler Repaters, Narada Batteries firmalarının Satış temsilciliklerini yapmaktadır.

Başarı sorumluluk demektir.
Ekonomik başarı ile toplumsal sosyal sorumluluk bilincini ayrılmaz bir bütün olarak kabul eden Mikrolink, çeşitli hayırsever kurumları, kültürel ve bilimsel hizmetleri desteklemektedir.