Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAMM Teknoloji, Telekom, Veri Merkezi,  Bilişim ve Enerji, inşaat sektörlerine ürün ve çözümler sunan bir Türk firmasıdır. SAMM aynı zamanda kendi alanlarında uzmanlaşmış yerli ve yabancı firmaların temsilciliğini yürüterek ithalat ve ihracat da yapmaktadır.

 SAMM Teknoloji Telekom/DataCenter departmanı olarak veri merkezi (DataCenter) ve Telekom altyapısında kullanılan Fiber optik ve bakır yapısal kablolama çözümlerini üretmekteyiz.

Ar-ge destekli üretimimizle özellikle Telekom, bilişim ve ısıtma projelerine katma değer sağlayan çözümler üretebilmekteyiz.

Dağıtımını yaptığımız ürünler ise, Petrol ve Enerji sektöründe kullanılan korozyon koruma ve önleme çözümleri, ısı takip ve muhafaza ürünleri olup, bu ürünler için kurulum, mühendislik hizmetleri de verilmektedir.

SAMM, çözüm odaklı bir firma olarak, ticari, teknik ve mühendislik olarak iş akışı içerisinde bulunan tüm çalışanların en üst seviyede kazanım ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tedarik ettiğimiz ürünlerin montajları da yine eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

SAMM aynı zamanda, işbirlikteliği gerektiren işlerde, proje yöneticiliği vazifesini üstlenerek veya konsorsiyum liderliği yaparak ithalat, ihracat ve taahhüt işleri yürütmektedir. Bu durumlarda tüm proje sorumluluğu firmamızda olmakta ve eğitimli teknik ve idari personeli ile tüm lojistik ve mühendislik faaliyetlerini üstlenmektedir. Bunlara anahtar teslim, inşaat ve taahhüt işleri de dahildir.

Personelimiz teknik olduğu kadar bankacılık, finans ve lojistik gibi konularda da eğitimli ve tecrübeye sahip olup projelerimizin programlı ve profesyonel olarak yürütülmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir

BACK TO TOP