Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2004 yılında kurulan Telcoset, Türkiye’de sistem entegrasyon çözümleri sunan BT firmaları arasında lider pozisyondadır. Telcoset, veri merkezi yapımından, ağ tasarımına; donanım seçeneklerinden, bütünleşik iletişim ve yönetim sistemlerine; danışmanlık hizmetlerinden işletime kadar hemen hemen tüm BT ve veri iletişimi konularında derin teknik bilgiye sahiptir.

Telcoset; yüksek iş sürekliliği performanslı, verimli, sürdürülebilir operasyon alt yapısına sahip, esnek ve değer odaklı tasarıma sahip veri merkezi fiziksel altyapı tasarımı ve yapımında deneyimli bir firmadır. Mevcut veri merkezlerinin optimizasyonu ve standart uyumlaştırılması konularında da başarılı çalışmalar sergilemektedir.

Türkiye ve yakın coğrafyalarda, Telcoset’in denetlediği, uygulamasını yaptığı, optimize ettiği ve uyumlulaştırdığı Tier III ve üstü altyapı performanslı veri merkezleri bulunmaktadır. Yüksek güvenirlikli veri merkezlerinin kritik fiziksel altyapı oluşumunda analiz, planlama, tasarım, yapım, durum analizi ve uyumlaştırma alışmalarındaki önem ve başarı faktörlerine odaklanmakta ve projeler üretmekteyiz.

Altyapı çözüm alanlarındaki faaliyet alanlarımız:

Veri Merkezi Tasarım Servisleri

Veri Merkezi Durum Analizi Servisleri

Veri Merkezleri Beyaz Alan Altyapı Uygulamaları

Veri Merkezi Test ve Devreye Alma Servisleri

Uptime Institute Sertifika Programları Danışmanlık Servisleri

Veri Merkezi Elektromekanik Altyapı Uygulamaları

Veri Merkezi Yönetim Yazılımları Uygulamaları

Veri Merkezi Rack Kabinet Sistemleri Uygulamaları

Veri Merkezi Beyaz Alan Bakım ve F/O Kablolama Uygulamaları

Veri Merkezleri Katma Değerli Bakım Hizmetleri

BACK TO TOP