Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telemobil Bilgi İletişim Hizmetleri 2005 yılından itibaren; Elektrik Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Veri Merkezi, Zayıf Akım Sistemleri, Endüstriyel Otomasyon, IT ve OTVT alanlarında faaliyet göstermektedir.

TBI, SIEMENS, SCHNEIDER, HONEYWELL, HUAWEI, VERTIV, HANWHA, PELCO gibi dünyanın önde gelen teknoloji markalarının doğrudan distribütörlüklerini yaparak katma değerli mühendislik hizmeti sunmaktadır.

TBI tecrübeli ve uzman ekibi ile her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek organizasyon ve iş süreçlerini işin gerekliliğine göre düzenleyip müşterilerine olabildiğince en az maliyet katmanıyla en doğru çözümleri ulaştırmaktadır.
Kurulduğu günden beri firmamız Türkiye’de ve yurtdışında birçok MEP projesini, işini en iyi yapma anlayışı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Globaldeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz pandemi sonrası ortaya çıkan sektörel trendler doğrultusunda oluşan fırsatları operasyona geçirme potansiyeline sahiptir.

Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalacak ilkesinin gelmesi ile, Amazon, Microsoft, Facebook, GeForce (cloud gaming) gibi big-data işleyen firmaların Türkiye’ye gelmeye başlamasıyla veri merkezi ihtiyacının sadece %10’u karşılanabilir boyutta kalmıştır.
2023 yılının sonuna kadar işletmelerin %80’i bulut merkezli altyapıya ve pandemi öncesine kıyasla 2 kat daha hızlı uygulamalara geçiş yapmak üzere yatırım yapacaklardır. Bu anlamda firmamız sektörde 20 yıldır biriktirdiği proje, uygulama know-how ve tecrübesini sektörde veri merkezi işletmecisi olarak da kullanabilir. Bu konuda yenilenebilir enerji anlamında en başta gelen güneş enerji kaynağının veri merkezi altyapısında kullanılması şu ana kadar sektörde faaliyet gösteren işletme firmalarına göre ciddi bir rekabet gücü oluşturacaktır.
Firmamız, günümüze kadar yaptığı elektrik ve mekanik uygulamalar sırasında Türkiye’de rahatlıkla üretilebilecek ancak maalesef sadece ithal ettiğimiz elektrik ve mekanik bazı cihazların Türkiye’de üretilmesi noktasında gerekli know-how sağlayabilecektir.

BACK TO TOP