Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Vertiv VRC-S, fabrikada tamamen monte edilmiş ve özellikle BT edge (uç nokta) uygulamaları için tasarlanmış bir mikro veri merkezi çözümüdür. Çeşitli konfigürasyonlarda sunulan Vertiv VRC-S, birkaç gün içinde teslim edilir ve birkaç saat içinde kurulur. Yedekli iki ayrı soğutma yöntemine (split ve bağımsız (self-contained)) sahip dört farklı kabinet boyutu ve bir KGK’yı entegre etme seçeneği arasından seçim yapın. Ayrıca, tüm bileşenlerin izlenmesi dahil olmak üzere uzaktan yönetilebilen PDU ve kapsamlı bir yazılım paketi teklifi tamamlar.

BT edge ekipmanlarını barındırmak için bir mikro veri merkezi ile herhangi bir alanı hızla yükseltmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Vertiv VRC-S, BT ekipmanlarınızı destekleyecek alan ve 3,5 kW’a kadar entegre BT soğutması ile tek faz 16A bağlantı etrafında BT’yi ihtiyaç duyduğunuz her yere hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.

Edge uygulamalarınız için bir BT çözümünün çeşitli bileşenlerini bir araya getirmek günümüzün yoğun BT yöneticileri için büyük bir zorluk olabilir. Doğru bileşenleri belirlemekten, özel bir çözümün oluşturulmasını beklemeye veya uygun soğutmayı, KGK’yı, PDU’yu ve izlemeyi entegre etmeye kadar, süreç her zaman boşa harcamanız gerekmeyen zaman ve kaynakları tüketir. Yeni Vertiv VRC-S, fiziksel uğraşı ve bekleme süresini denklemden çıkarır. Birkaç günde sevk edilen ve birkaç saat içinde kurulabilen fabrikada entegre, mikro veri merkezi çözümü sunar.

Edge BT gereksinimlerinizi güvenilir ve verimli bir şekilde karşılayan ve sistemin her bileşenini kapsayan üç yıllık bir garantinin sağladığı gönül rahatlığıyla birlikte sunulan bir tak ve çalıştır BT çözümüne sahip olursunuz.  Detaylı bilgi için Vertiv.com ziyaret edebilir ve talepleriniz için Tr.Marketing@Vertiv.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

BACK TO TOP