Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli veri merkezleri ve iş açısından kritik uygulamalar için Live Swap (Canlı Değişim) özelliğine sahip modüler tasarım.

  • 50 kW Live Swappable (Canlı Değiştirilebilir) güç ve statik anahtar modülleri ile 3 Fazlı 50-250 kW (400 V) modüler UPS çözümü
  • Sınıfının en iyisi güç koruması ve optimize edilmiş sermaye yatırımı sunar
  • Küçük kaplama alanlı ölçeklenebilirlik ve yedeklilik sağlar
  • Green Premium programının bir parçası olarak Schneider Electric'in sürdürülebilirlik liderliğini kanıtlar

Schneider Electric™, enerji yönetimi ve otomasyonu dijital dönüşümünde dünya lideri olan Easy UPS 3 Fazlı Modüler'i sunar. Bu sağlam kesintisiz güç kaynağı (UPS), kritik yükleri korurken üçüncü taraflarca doğrulanmış Live Swap işlevselliği sunmak üzere tasarlanmıştır. Easy UPS 3 Fazlı Modüler, N+1 ölçeklenebilir yapılandırmayla 50-250 kW kapasitede mevcuttur ve uzaktan izleme özelliği sunan EcoStruxureTM mimarisini destekler.

Ölçeklenebilirliği ön planda tutan Easy UPS 3-Fazlı Modüler, sermaye yatırımını optimize etmenize olanak tanıyarak geliştikçe ödeme yapmanızı sağlar. Çevresel kaplama alanını minimize etmeye yardımcı olmak için enerji verimliliği, dayanıklılık, geri dönüştürülebilirlik ve şeffaflık sağlayan Schneider Electric Green Premium portföyünün bir parçasıdır. Ayrıca bu sistem, yüksek verimli tasarım, akıllı akü yönetimi, gerçek zamanlı izleme ve kontrol yetenekleri gibi gelişmiş teknolojilere sahiptir ve bu da onu piyasadaki en uygun maliyetli ve enerji açısından verimli UPS çözümlerinden biri haline getirir.

Veri Merkezi Çözümleri Teklif Yönetimi ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Demirkol şunları söyledi; “Easy UPS 3 Fazlı Modüler'i piyasaya sunmaktan heyecan duyuyoruz,”. “Bu ürün, müşterilere optimize edilmiş bir yatırım paketinde üçüncü taraf onaylı Live Swap, modüler tasarım ve kusursuz güvenilirlik sağlar. Bağlanabilirliği rahatlık sağlayarak veri merkezleri ile ticari ve endüstriyel uygulamalar için kolay bir seçim olmasını sağlar.”

Kolaylaşan iş sürekliliği

Easy UPS 3-Fazlı Modüler, optimize edilmiş bir sermaye harcaması modeli aracılığıyla müşterilerin sermaye harcamalarını azaltmalarını sağlar. Ek olarak, kendi kendini teşhis eden üçüncü taraf sertifikalı Live Swap güç modülleri ve statik anahtar sayesinde planlı kesinti süresi önemli ölçüde indirilir, böylece kompakt bir kaplama alanında güvenilirlik ve kullanılabilirlik artar. Easy UPS 3-Fazlı Modüler'in seçilmesi, yapılandırılması, kurulması ve bakımı kolaydır, bu da dağıtım sürecini sorunsuz hale getirir. Easy UPS 3-Fazlı Modüler, Schneider Electric müşterilerin ihtiyaçlarını uygun bir fiyat noktasında karşılamak için temel özelliklere odaklanan Easy UPS 3-fazlı ürün portföyünün bir parçasıdır.

Schneider Electric Hakkında

Schneider'in amacı, herkes için ilerleme ve sürdürülebilirlik arasında köprü kurarak enerji ve kaynaklarımızdan en iyi şekilde yararlanma olanağı sağlamaktır. Biz buna Life Is On diyoruz.

Misyonumuz, Sürdürülebilirlik ve Verimlilik için dijital ortağınız olmaktır.

Evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve endüstriler için entegre şirket yönetimini mümkün kılarak, dünya lideri süreç ve enerji teknolojilerini, uç noktadan buluta bağlanan ürünleri, kontrolleri, yazılımları ve hizmetleri tüm yaşam döngüsü boyunca entegre ederek dijital dönüşümü yönlendiriyoruz.

Global şirketlerin en yerlisiyiz. Ortak Anlamlı Amaç, Kapsayıcı ve Güçlendirilmiş değerlerimiz konusunda tutkulu olan açık standartların ve ortaklık ekosistemlerinin savunucularıyız.

 

İlgili kaynaklar:

BACK TO TOP