Kurumsal üyelik onaylarımız devam ediyor!
Kurumsal üyelik avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnş. Y. Müh, Başkan - Miyamoto International Türkiye

30 yılı aşkın çalışma tecrübesine sahip olan Sn. Gündoğdu, Dünya Bankasının finanse ettiği İstanbul’daki kamu binaları için Sismik Risk Azaltma ve Rehabilitasyonu gibi okul, hastane, acil müdahale merkezleri ve tarihi anıtları içeren birçok projeyi denetlemiştir.

 

Doğu ve Batı Asya'da on (10) yıl mühendis olarak çalışmıştır. Japonya'da yedi (7) yıl deprem riski ile ilgili birçok yapısal projenin tasarımında çalışmıştır. Yüksek performanslı deprem mühendisliği kapsamında, yüksek binalar, taban yalıtımlı veri merkezleri ve hastaneler, kıyı ve deniz yapıları dahil olmak üzere enerji sönümleyicili yenilikçi çözümlerle tasarım ve güçlendirmede deneyimlidir. Ana dili Türkçe olup, Japonca, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

 

Yapı mühendisliğinde yüksek lisans derecesine sahip olup, Japonya İnşaat Mühendisleri Derneği (JSCA), Amerikan İnşaat Mühendisleri Derneği (ASCE), Japonya Sismik İzolasyon Derneği (JSSI), Uluslararası Köprüler ve Yapılar Derneği (IABSE), Deprem Mühendisliği Araştırma Enstitüsü (EERI) ve Yüksek Binalar Konseyi (CTBUH) Yapılar komitesi üyesidir.

BACK TO TOP